Diferencia entre revisiones de «Página principal»
| Línea 8: | Línea 8: | ||
! MANUAL AGENTS ATENCIÓ AL CLIENT!! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Suport en el procés de contractació]] !![[5. Contractació clients industrials]] !! [[6. Modificacions de contractes]] || [[7. Calculadores]] | ! MANUAL AGENTS ATENCIÓ AL CLIENT!! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Suport en el procés de contractació]] !![[5. Contractació clients industrials]] !! [[6. Modificacions de contractes]] || [[7. Calculadores]] | ||
|- | |- | ||
| − | ! DOCUMENTACIÓN EXTRA !! [[ARGUMENTARI PLA AUTOCONSUM]] || [[CANVI TARIFA_MAIG2021]] || [[ENVIAMENT DE FACTURES EN PAPER]] || [[PROCEDIMENTS AVERIES- IMPAGATS ENERGIA]] || [[REENVIAR CONTRACTE MODIFICAT A UN CLIENT]] || [[ | + | ! DOCUMENTACIÓN EXTRA !! [[ARGUMENTARI PLA AUTOCONSUM]] || [[CANVI TARIFA_MAIG2021]] || [[ENVIAMENT DE FACTURES EN PAPER]] || [[PROCEDIMENTS AVERIES- IMPAGATS ENERGIA]] || [[REENVIAR CONTRACTE MODIFICAT A UN CLIENT]] || [[MANUAL OFICINA VIRTUAL]] |
|} | |} | ||
Revisión del 14:39 14 jun 2021

