Diferencia entre revisiones de «Página principal»
| Línea 7: | Línea 7: | ||
! [[MANUAL AGENTS ATENCIÓ AL CLIENT]] !! [[DOCUMENTACIÓ EXTRA]] | ! [[MANUAL AGENTS ATENCIÓ AL CLIENT]] !! [[DOCUMENTACIÓ EXTRA]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] || [ARGUMENTARI PLA AUTOCONSUM]] | + | | [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] || [[ARGUMENTARI PLA AUTOCONSUM]] |
|- | |- | ||
| [[2. Guia de Contractació]] || [[CANVI TARIFA_MAIG2021]] | | [[2. Guia de Contractació]] || [[CANVI TARIFA_MAIG2021]] | ||
Revisión del 14:54 16 jun 2021

