Diferencia entre revisiones de «Página principal»
| Línea 7: | Línea 7: | ||
! [[MANUAL AGENTS ATENCIÓ AL CLIENT]] !! [[DOCUMENTACIÓ EXTRA]] | ! [[MANUAL AGENTS ATENCIÓ AL CLIENT]] !! [[DOCUMENTACIÓ EXTRA]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] || [ | + | | [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] || [ARGUMENTARI PLA AUTOCONSUM]] |
|- | |- | ||
| − | | [[2. Guia de Contractació]] || [[ | + | | [[2. Guia de Contractació]] || [[CANVI TARIFA_MAIG2021]] |
|- | |- | ||
| − | | [[3. Guia de Contractació: Facturació]] || [[ | + | | [[3. Guia de Contractació: Facturació]] || [[ENVIAMENT DE FACTURES EN PAPER]] |
|- | |- | ||
| − | | [[4. Suport en el procés de contractació]] || [[ | + | | [[4. Suport en el procés de contractació]] || [[PROCEDIMENTS AVERIES- IMPAGATS ENERGIA]] |
|- | |- | ||
| − | | [[5. Contractació clients industrials]] || [[ | + | | [[5. Contractació clients industrials]] || [[REENVIAR CONTRACTE MODIFICAT A UN CLIENT]] |
|- | |- | ||
| − | | [[6. Modificacions de contractes]] || [[ | + | | [[6. Modificacions de contractes]] || [[MANUAL OFICINA VIRTUAL]] |
|- | |- | ||
| − | | [[7. Calculadores]] | + | | [[7. Calculadores]] |
|} | |} | ||
Revisión del 14:54 16 jun 2021

