Diferencia entre revisiones de «Página principal»
| Línea 6: | Línea 6: | ||
! GUIA PRINCIPAL !! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Suport en el procés de contractació]] !![[5. Contractació clients industrials]] !! [[6. Modificacions de contractes]] || [[7. Calculadores]] | ! GUIA PRINCIPAL !! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Suport en el procés de contractació]] !![[5. Contractació clients industrials]] !! [[6. Modificacions de contractes]] || [[7. Calculadores]] | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | DOCUMENTACIÓN EXTRA || [[ARGUMENTARI PLA AUTOCONSUM]] || [[CANVI TARIFA_MAIG2021]] || [[ENVIAMENT DE FACTURES EN PAPER]] || [[PROCEDIMENTS AVERIES- IMPAGATS ENERGIA]] || [[REENVIAR CONTRACTE MODIFICAT A UN CLIENT]] || [[Manual Oficina Virtual]] |
|} | |} | ||
. | . | ||
Revisión del 14:05 14 jun 2021
.
.