Diferencia entre revisiones de «Página principal»
| Línea 4: | Línea 4: | ||
{| class="wikitable" style="margin: auto; width:80%;height:450px" | {| class="wikitable" style="margin: auto; width:80%;height:450px" | ||
|- | |- | ||
| − | ! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Suport en el procés de contractació]] !![[5. Contractació clients industrials]] !! [[6. Modificacions de contractes]] | + | ! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Suport en el procés de contractació]] !![[5. Contractació clients industrials]] !! [[6. Modificacions de contractes]] || [[7. Calculadores]] |
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[]] || [[ARGUMENTARI PLA AUTOCONSUM]] || [[CANVI TARIFA_MAIG2021]] || [[ENVIAMENT DE FACTURES EN PAPER]] || [[PROCEDIMENTS AVERIES- IMPAGATS ENERGIA]] || [[REENVIAR CONTRACTE MODIFICAT A UN CLIENT]] || [[Manual Oficina Virtual]] |
|} | |} | ||
. | . | ||
Revisión del 14:04 14 jun 2021
.
.