Diferencia entre revisiones de «Página principal»
| Línea 4: | Línea 4: | ||
{| class="wikitable" style="margin: auto; width:80%;height:450px" | {| class="wikitable" style="margin: auto; width:80%;height:450px" | ||
|- | |- | ||
| − | ! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Contractació clients industrials]] !! [[ | + | ! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Suport en el procés de contractació]] !![[5. Contractació clients industrials]] !! [[6. Modificacions de contractes]] |
|- | |- | ||
| [[1.1 Elements de la pantalla principal]] || [[]] || [[]] | | [[1.1 Elements de la pantalla principal]] || [[]] || [[]] | ||
|} | |} | ||
. | . | ||