Diferencia entre revisiones de «Página principal»
| Línea 6: | Línea 6: | ||
! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Suport en el procés de contractació]] !![[5. Contractació clients industrials]] !! [[6. Modificacions de contractes]] | ! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Suport en el procés de contractació]] !![[5. Contractació clients industrials]] !! [[6. Modificacions de contractes]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[7. Calculadores]] || [[ARGUMENTARI PLA AUTOCONSUM]] || [[]] | + | | [[7. Calculadores]] || [[ARGUMENTARI PLA AUTOCONSUM]] || [[CANVI TARIFA_MAIG2021]] |
|} | |} | ||
. | . | ||