Diferencia entre revisiones de «Página principal»
| Línea 4: | Línea 4: | ||
{| class="wikitable" style="margin: auto; width:80%;height:450px" | {| class="wikitable" style="margin: auto; width:80%;height:450px" | ||
|- | |- | ||
| − | ! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[Contractació clients industrials]] !! [[Modificacions de contractes]] | + | ! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Contractació clients industrials]] !! [[5. Modificacions de contractes]] |
|- | |- | ||
| [[]] || [[]] || [[]] | | [[]] || [[]] || [[]] | ||
|} | |} | ||
. | . | ||