Diferencia entre revisiones de «Página principal»
| Línea 6: | Línea 6: | ||
! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Contractació clients industrials]] !! [[5. Modificacions de contractes]] | ! [[1. Formació bàsica menus i llistats del ERP]] !! [[2. Guia de Contractació]] !! [[3. Guia de Contractació: Facturació]] !! [[4. Contractació clients industrials]] !! [[5. Modificacions de contractes]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[]] || [[]] || [[]] | + | | [[=1.1 Elements de la pantalla principal=]] || [[]] || [[]] |
|} | |} | ||
. | . | ||