Diferencia entre revisiones de «CANVI TARIFA MAIG2021»
| Línea 1: | Línea 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!| | !| | ||
| − | !SENSE IMPOSTOS | + | !|SENSE IMPOSTOS |
| − | !AMB IMPOSTOS | + | !|AMB IMPOSTOS |
|- | |- | ||
|rowspan="2"|FEM-HO FÀCIL | |rowspan="2"|FEM-HO FÀCIL | ||
Revisión del 14:16 7 jun 2021
| SENSE IMPOSTOS | AMB IMPOSTOS | |||
|---|---|---|---|---|
| FEM-HO FÀCIL | Què té de bo aquest pla? Pagues pel que consumeixes d'electricitat amb un preu fix. I quin és aquest preu? El mateix preu de 0,14999€/kWh durant tot un any, la més habitual en domicilis particulars. Per potències contractades fins a 15kW. El preu de la potència és de 0,08403€/kW/dia de les 8h del matí a les 00h de la nit entre setmana, de 0,00390€/kW/dia de les 00h a les 8h del mati entre setmana i durant tot el cap de setmana i festius. | Cuerno | ||
| Queso | Helado | Mantequilla | Yogur | |